0-12 Ay Eğitici Oyuncak Önerileri

10.09.2020
462
0-12 Ay Eğitici Oyuncak Önerileri

0-12 Ay Eğitici Oyuncak Önerileri isimli makalemize hızlıca giriş yapalım. Bebeğinizin fiziksel ve zihinsel gelişimini desteklemek için eğitici oyuncaklar alınmalı. 1 yaşını doldurmamış yani 0-12 aylık bebekler için ilk öğrenim adım ebeveynler tarafından atılmalıdır.

Bebeğinizin zeka ve beceri gelişimi için eğitici oyuncaklar vazgeçilmezdir. Bebbek.net okuyucuları için 0-12 Ay Eğitici Oyuncak Önerileri adında bir liste hazırladık. 7 farklı üründen oluşan 0-12 Ay Eğitici Oyuncak Önerileri listemize başlayalım.

0-12 Ay Eğitici Oyuncak Önerileri

  1. Diy-toy zeka kartları

   Bebeğimin zeka kartları, ilk 50 hayvan, ilk 50 sözcük ve ilk 50 sebze ve meyve olmak üzere 4 farklı zeka kart blogundan oluşuyor. Bu ürünü geçmiş yazılarımızda incelemiştik.

   Ürün bebeğinizin fiziksel, işitsel, duyusal ve zihinsel gelişimini destekliyor.
   diy-toy-zeka-kartlari-incelemesi

  2. Clementoni Türkçe Konuşan Eğitici Aktivite Masası

   Clementoni eğitici aktivite masası, bebeğinizin el-göz kordinasyonunu ve bir çok becerisini geliştirir. Bebeğinizin hem eğlenceli vakit geçirmesini hem de fiziksel ve zihinsel gelişimini önemsiyorsanız bu ürünü rahatlıkla alabilirsiniz.
   Clementoni Türkçe Konuşan Eğitici Aktivite Masası

  3. Ahşap bultak oyuncakları

   Bir çok bebek mağazasında ve internet sitelerinde satılan ahşap bultak oyuncakları, bebeğinizin fiziksel ve zihinsel gelişimini destekler. 10 ile 50 TL arası fiyatlara satılan bu ürünler, bebeğiniz için hem sağlıklı hem de faydalı olacaktır.

   Ahşap bul-tak oyuncakları

  4. Dede Bultak Küp Puzzle

   0-24 ay bebeklerin gelişimi için uygun olan Dede Bultak Küp, bebeklerin hem zeka, hem beceri hem de görme duyusunu geliştirir. 20-25 TL arası fiyata satılan bu ürün, bebeğinizin gelişimini oldukça destekler.
   Dede Bultak Küp Puzzle

  5. Dede Süper Bambu Çubukları 300 Parça

   Tamı tamına 300 parçadan oluşan bu set içerisinde 180 adet bambu çubuğu ve 120 adet bağlantı aparatı ile birlikte geliyor. Bebeğinizin hayal gücünü ve zekasını geliştirmesi için en ideal ürünlerden bir tanesidir. 6-36 ay bebeklerin kullanımı için uygundur. Hepsiburada üzerinde en çok satılan zeka oyuncakları kategorisinde ilk sıradadır.
   Dede Süper Bambu Çubuklar 300 Parça

  6. Fisher Price Eğitici Köpekçik

   Fisher Price markasının eğitici oyuncaklarından birisi olan Eğitici Köpekçik ve Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi, bebeğinizin gelişimine katkıda bulunur. 3 farklı grup seviyesi olan bu köpekçik, 75’ten fazla şarkı söylüyor ve 100’den fazla kelime öğretiyor. Böylelikle bebeğinizin zeka, işitme, görme ve beceri gelişimini destekliyor.
   Fisher Price Eğitici Köpekçik

  7. Fisher Price Eğitici Masalcı Tırtıl

   0-24 ay arası bebekler için üretilen bu masalcı tırtıl, bebeğinize Türkçe masallar anlatıyor. Harfleri, sayıları, renkleri ve ilk harfleri öğreten Fisher Price Eğitici Masalcı Tırtıl, 6 adet en çok bilinen şarkıları da söylüyor. Siz sayfaları çevirin, o masalları anlatsın.

   Fisher Price Eğitici Masalcı Tırtıl

Bebeğinizin fiziksel ve zihinsel gelişimini destekleyen bu ürünlerin fiyatları 2020 yılı Temmuz ayı itibariyle şu şekildedir;

Diy-toy Zeka Kartları 60 TL
Clementoni Eğitici Aktivite Masası 200 TL
Ahşap Bultak Oyuncaklar 15-50 TL 
Dede Bultak Küp Puzzle 20-25 TL
Dede Süper Bambu Çubukları 300 Parça 44,90 TL
Fisher Price Eğitici Köpekçik 160 TL
Fisher Price Eğitici Masalcı Tırtıl 109,90 TL

 

0-12 Ay Eğitici Oyuncak Önerileri isimli makalemizi okuyanlar, aşağıda bulunan diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz:

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.