Avent cam ve plastik biberon yorum ve incelemesi

15.06.2020
428
Avent cam ve plastik biberon yorum ve incelemesi

2020 yılı itibariyle Philips Avent, bebekleriniz için sırasıyla 120 ml Cam, 240 ml Cam, 125 ml Natural Polipropilen, 260 ml Natural Polipropilen ve 330 ml Natural Polipropilen olmak üzere toplam 5 farklı boy ve malzemeden biberon üretmektedir. Aynı zamanda Philips Avent, doğumdan itibaren olmak üzere ay-ay biberon başlığı da üretmektedir.

Philips Avent plastik biberonlar, bilinenin aksine plastikten değil BPA içermeyen bir malzeme olan polipropilen yani polimerden üretilmektedir. Aynı şekilde Philips Avent’in biberon başlıkları da silikondan üretilir ve BPA içermez. Philips Avent Natural ve cam biberonların emziği, anne göğüs ucuna benzeyen geniş yapısıyla, bebeğinize tıpkı emzirme hissiyatı vererek biberonla beslenme alışkanlığı kazandırır.

Aynı zamanda Philips Avent biberon başlıkları, Antikolik valf yapısıyla, bebeğinizin midesine hava girmesini engeller ve oluşabilecek rahatsızlıkları ortadan kaldırır. Kolay kavranabilir yapısına sahip olan Philips Avent biberonlar, bebeğinizin minik elleri için üst düzey konfor sağlar.

Avent cam ve plastik biberon yorum ve incelemesi

Bebeğime hangi biberon başlığı – emziği kullanmalıyım? sorusuna ise şu şekilde yanıt verelim:

0m+ = Doğumdan itibaren (tek damlacık)
1m+ = 1. aydan itibaren (2 damlacık)
3m+ = 3. aydan itibaren (3 damlacık)
6m+ = 6. aydan itibaren ( Hızlı Akış )
6m+ = 6. aydan itibaren ( Yoğun Akış )

Philips Avent, 2 farklı 6. aydan itibaren kullanılması önerilen biberon emziği üretmektedir. Biberon emziği ambalajının üzerinde 6m+ turuncu renkli olan biberon başlığı, bebek tarafından emildiği taktirde akış sağlamaktadır. Bir diğer 6m+ mavi renkli biberon başlığı ise Y akış yani biberonu ters çevirdiğiniz zaman doğrudan akış sağlamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.