baby me Temizleme Pamuğu nedir ve nasıl kullanılır?

23.06.2020
852
baby me Temizleme Pamuğu nedir ve nasıl kullanılır?

Bir ebebek markası olan baby me, anne ve bebek ürünleri üreten bir markadır. Tüm baby me ürünleri sadece ebebeklerde satılmaktadır. Ebeveynler tarafından oldukça tercih edilen baby me Temizleme Pamuğu nasıl kullanılır ve nedir?

Bebek Temizleme Pamuğu nedir ve ne için kullanılır?

Bebek temizleme pamuğu, bebeğin cildini içerdiği bileşenler ile besler, alerji ve tahrişi engeller. Bebek temizleme pamuğu ıslak mendil ile hemen hemen aynı görevi görmektedir. Ilık su ile ıslatılıp kullanılabilir. Bebek temizleme pamukları aynı zamanda yenidoğan bebeklerde de kullanılabilir. Alkol ve parfüm içermeyen bebek temizleme pamukları kullanmanızı öneriyoruz.

baby me Temizleme pamuğunun içeriği nedir? 

baby me bebek temizleme pamuğu, kış aylarında veya ıslak mendilden rahatsız olan bebekler için kullanılmaktadır. Alkol ve parfüm içermeyen baby me temizleme pamuğu, antialerjeniktir ve dermatologlar tarafından önerilmektedir. Hassas ciltlere karşı tam koruma sağlar. baby me temizleme pamuğu, %100 pamuktan üretilmiştir.

baby me Temizleme Pamuğu nasıl kullanılır?

  • Kaynatılmış suyu bekleterek ılık hale gelmesini sağlayın.
  • baby me temizleme pamuğunu ılımış su ile ıslatın.
  • Bebeğinizin cildini ve altını rahatsız etmeden nazikçe temizleyin.
  • Kız bebeklerin idrar yolu enfeksiyonunu önlemek için temizliğinin, önden arkaya doğru yapılması gerekmektedir.
  • Temizlik yapıldıktan sonra, pişik kremi veya pudra kullanılabilir.

baby me temizleme pamuğu, 3 farklı pakette satılmaktadır. 60 yaprak olan tekli paketin fiyatı 6,49 TL, 360 yaprak bulunan 6×60 lı paketin fiyatı 32,45 TL ve 900 yaprak bulunan 15×60 lı paketin fiyatı ise 77,88 TL’dir.

baby me Temizleme Pamuğu hakkında yazdığımız yazımızı okuyanlar, Kraft Kanguru modelleri ve yorumları isimli yazımızı da okuyabilir, aynı zamanda baby me temizleme pamuğu almak isteyenler buraya tıklayıp satın alabilir ve kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.