Baby Turco ıslak havlu kullananlar ve yorumları

17.06.2020
378
Baby Turco ıslak havlu kullananlar ve yorumları

Yenilenen formülü ile Baby Turco ıslak havlu, Türkiye’nin yerli ıslak mendilidir. Baby Turco ıslak havlu kullanan anneler ve yorumlarını yayınladık. Baby Turco, ıslak havlunun yanı sıra külot bez, bebek bezi ve kadın pedi üretimi de yapmaktadır. 2020 yılında piyasaya çıkan ve adını hızla duyurmayı başaran Baby Turco’nun ıslak havlu kullanan annelerin yorumlarını ve Baby Turco Islak Havlu’yu inceleyeceğiz. Yerli malı olarak üretilen Baby Turco ıslak havlu, yenidoğandan itibaren kullanılabilmektedir. Standart ıslak havlulardan biraz daha kalın olan Baby Turco ıslak havlu, kokusu ve ıslaklığıyla ön plana çıkmaktadır.

Haluk Levent’in reklamını yaptığı Baby Turco ıslak havlu, yetişkin veya bebek farketmeksizin herkes tarafından kullanılabilir. pH değeri cildin pH değeri ile aynıdır. 100’lü paket (100 yaprak) halinde satılan Baby Turco’nun ambalajı kapaklıdır. Bu sayede içeriye hava giriş çıkışını engellenir ve ıslak havluların kurumamasını sağlanır. Baby Turco ıslak havlu alkol içermez.

Baby Turco ıslak havlu özellikleri

  • Güçlü emici yapıya sahiptir.
  • Dayanıklıdır.
  • Tüm ciltler için pH değeri uyumludur.
  • Alkol içermez.
  • Yumuşaktır, cilde hasar vermez.

Yerli sermaye ile yerli olarak üretilen Baby Turco, hesaplı fiyatıyla kısa süre içerisinde annelerin tercihleri arasında yer almıştır. 100 yaprak olarak 1 paket içerisinde satılan Baby Turco’nun satış fiyatı 4 TL’dir. Baby Turco ıslak havlu aynı zamanda 12 ve 24’lü paket olmak üzere 3 farklı şekilde satılmaktadır.

Baby Turco ıslak havlu kullananlar ve yorumları

baby turco ıslak mendil kullananlar baby turco ıslak mendil yorum

Baby Turco ıslak havlu kullananlar ve yorumları isimli yazımızı okuyanlar soru işareti ile karşılaşır ise yorum olarak yazabilir ve Baby Turco ıslak havlu almak isteyenler buraya tıklayabilir

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.