Plajda eğlenceli zamanlar için en iyi 7 deniz ürünü

20.07.2020
233
Plajda eğlenceli zamanlar için en iyi 7 deniz ürünü

Bebeğiniz ile eğlenceli bir tatilin keyfini çıkarmak sizin de hakkınız. Siz denizin keyfini çıkarırken bebeğinizin de bebek deniz ürünleri ile eğlenmesi, sizi de eğlendirecektir. Bebeğiniz için en çok satan plaj ürünlerini sizler için listeleyeceğiz.

Bebek deniz ürünleri önerileri başlığı adı altında 7 farklı ürünü sizlere kullanım amacı ile birlikte listeliyoruz.

Bebek Deniz Ürünleri Önerileri

 • Pilsan Kum ve Su Oyunu: 3 yaşından büyük bebekler için kullanımı uygun olan Pilsan kum ve su oyunu, 64,90 TL gibi bir fiyata satılıyor. Bebeğinizin plajda ve evde eğlenceli vakit geçirebilmesi için en ideal ürünlerden bir tanesidir.Pilsan Kum ve Su Oyunu
 • Pilsan Sweety Kova Takımı: Bebeğiniz ile birlikte kumdan kale ve benzer şeyler yapmak istiyorsanız bu ürün tam size göre. 10-15 TL arası fiyatlara satılan bu ürün, kanserojen madde içermiyor. Üstelik 1,5 yaşından itibaren kullanımı da uygun. İçerisinde İbrik,Kürek,Tırmık,Kum Eleği Ve 1 Adet Kum Kum Kalıbı bulunuyor.
  Pilsan Sweety Kova Takımı
 • Myminibaby Başlangıç Seviye Bebek Deniz Kolluğu: Bebeğinize yüzmeyi öğretmek istiyorsanız,bu deniz kolluğu tam size göre. Ortalama 30 kilograma kadar kaldırabilen bu deniz ve havuz kolluğu, ilk yüzme için ideal bir ürün. Üretici firma ürünün 8 aydan 8 yaşına kadar kullanılabileceğini söylüyor. Delici ve kesici aletler ile delinmediği takdirde delinmeyen bu kolluk 230 TL gibi bir fiyata satılıyor.
  Myminibaby Başlangıç Seviye Kolluk Çift
 • İntex Delux Boyunluklu Can Yeleği (Deniz Yeleği): Bebeğinizi suyun üzerinde güvenle tutup eğlenceli dakikalar yaşamak istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bebek ve çocuk havuzları üreticisi İntex’in can yeleği en çok tercih edilen ürünler arasında. 3 ile 6 yaş arası kullanımı uygun olan intex can yeleği, 30-35 TL arası bir fiyata satılıyor.
  İntex Delux Boyunluklu Can Yeleği (Deniz Yeleği)
 • İntex Gölgelikli Deniz Botu (Simidi): 50-60 TL gibi bir fiyat satılan bu deniz botu, bebeğinizi hem sıcak yaz güneşinden koruyor hem de suyun tadını çıkarmasını sağlıyor. 1,5 yaşından itibaren kullanılabilen bu deniz ve havuz botu, bebeğinizi en az şekilde yoruyor.
  İntex Gölgelikli Deniz Botu
 • Bestway Gölgelikli Havuz: 91x91x89 cm ölçülerine sahip olan bu havuzu, hem denizde hem de evinizde kullanabilirsiniz. 90 TL gibi bir fiyata satılan Bestway gölgelikli havuz, 26 litre su kapasitesine sahiptir. Tatile çıkma fırsatınız yok ise bu ürünü alıp bebeğinize tatil keyfini yaşatabilirsiniz.
  Bestway Gölgelikli Havuz
 • Dilimli Plaj Topu: Hem eşinizle hem de bebeğinizle eğlenceli dakikalar yaşamak istiyorsanız bu topu satın alabilirsiniz. Hem deniz hem de havuzların vazgeçilmezi olan bu toplar, bebeğinize zarar vermez. Ortalama 10 ile 25 TL arası bir fiyata satılmaktadır.
  Dilimli Plaj Topu

Aileniz ile eğlenceli bir tatil geçirmek istiyorsanız deniz ve havuz ürünleri önerilerimize göz atabilirsiniz. bebek deniz ürünleri önerileri listemizin sonuna geldik. Diğer faydalı yazılarımızı da aşağıdaki bağlantılara tıklayarak okuyabilirsiniz:

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.