Bebeğinizi Tuvalete Alıştıracak 6 Lazımlık

12.07.2020
277
Bebeğinizi Tuvalete Alıştıracak 6 Lazımlık

Bebek lazımlıkları kullanmak, bebeğinizi tuvalete alıştırmanın en kolay yoludur. Bebeğimi nasıl tuvalete alıştırırım? diye merak ediyorsanız, bebeğinizin hem eğleneceği hem de tuvaletini yapacağı 6 farklı ürünü listeleyeceğiz. Lazımlık önerileri listemize başlayalım.

Bebeğimi nasıl tuvalete alıştırırım?

Bebeğinizi tuvalete alıştırmanın en kola yolu, eğlenceli lazımlıklardır. Bebeğinizin tuvaletini yaparken eğlenmesi ve öğrenmesi, onu sürekli bu ürünü kullanmaya teşvik edecektir. Dolayısıyla lazımlık kullanımı arttıkça bebeğiniz tuvalete alışacaktır. Tuvalet eğitimi verirken hijyen kurallarına dikkat etmenizde fayda var. Aynı zamanda lazımlık kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden birisi de ebeveyn kontrolüdür. Bebeğinizi tuvalete alıştıracak, alıştırırken de eğlendirecek 7 lazımlık önerileri listesine başlayalım.

[recent-post id=”1046″]

Lazımlık Önerileri

Eğlenceli ve eğitici lazımlık önerileri yaparken sıralaması en çok satan lazımlık modellerine göre sıralanmıştır.

1- Fisher Price Eğitici Eğlenceli Tuvalet

Lazımlık önerileri listemizin ilk sırasında Fisher Price Eğitici Tuvalet bulunuyor. Bebeğinizi tuvalete alıştıracak, hem de eğlendirecek bir ürün. Gerçeğe yakın sifon sesi, tuvalet kağıdı kolu ve bir çok fonksiyonu bulunuyor. Aynı zamanda şarkı ve melodiler ile bebeğinizi eğlendiriyor. 3 adet pil ile çalışıyor. Türkçe konuşuyor ve Fisher Price Eğitici Eğlenceli Tuvalet kullananlar, ürünü tavsiye ediyor. Ortalama Satış Fiyatı: 190 TL

Fisher Price Eğitici Tuvalet

2- Dolu Eğitici Lazımlık Tuvaletim

Lazımlık önerileri listemizin 2. sırasında Dolu Eğitici Lazımlık Tuvaletim bulunuyor. Su efekti sesi, sifon sesi ve eğlenceli müzikler ile bebeğinize tuvalet eğitimi verebilirsiniz. Tuvalet kağıdı takma kolu ile bebeğiniz kendisini klozette hissedecektir. Yetişkin tuvaleti görünümündedir. Ortalama satış fiyatı: 90 TL

Dolu Eğitici Lazımlık Tuvaletim

3- My Carry Potty Lazımlık

Kolayca taşınabilen My Carry Potty lazımlık, lazımlık önerileri listemizin 3. sırasında yer alıyor. Sarı ve kırmızı olmak üzere 2 farklı rengi bulunan bu lazımlık, pratik ve kolay taşınabilmesi ile ön plana çıkıyor. Gelişmiş tasarımı sayesinde koku yaymaz. 15. aydan itibaren kullanımı uygundur. Ortalama satış fiyatı: 229 TL’dir.

My Carry Potty lazımlık kullananlar

4- Babyjem Tonton Lazımlık

Lazımlık önerileri listemizin 4. sırasında Babyjem Tonton Lazımlık yer alıyor. Ekonomik fiyatı ve işlevselliği ile öne çıkan bu lazımlık, ebeveynler tarafından tercih ediliyor. İç kısmının çıkarıp kolayca temizlenebilirliği ve kolay taşıması ile de biliniyor. Sağlam plastiği sayesinde güvenilirdir ve 9. aydan itibaren kullanılabilir. Ortalama satış fiyatı: 75 TL‘dir.

Babyjem Tonton Lazımlık kullananlar

5- Moonstar Tuvalet Alıştırıcı

Lazımlık önerileri listemizin 5. sırasında Moonstar Tuvalet Alıştırıcı bulunuyor. Diğer lazımlıklardan farklı olan bu basamak lazımlık, bebeğinizin klozete çıkması için özel olarak tasarlanmıştır. 4 farklı parçadan oluşan bu basamağın boy ayarı bulunuyor. Kolayca sökülebilir ve taşınabilir. Ortalama satış fiyatı: 69 TL

Moonstar Tuvalet Alıştırıcı

6- Ikea Lockig Çıkarılabilir Lazımlık

Lazımlık Önerileri listemizin son sırasında Ikea Lockig Lazımlık yer alıyor. Kaydırmaz alt tabanı sayesinde oldukça güvenilirdir. Kolay ve pratiktir. 1 yaşından büyük bebekler için kullanımı uygundur. Temizlenmesi kolaydır ve hijyeniktir. Ortalama satış fiyatı: 60 TL’dir.

Ikea Lockig Çıkarılabilir Lazımlık

Lazımlık önerileri listemizin sonuna geldik. Bebeğinize en hızlı tuvalet eğitimi vermek için yukarıdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.