Bebek Küvet Seti Önerileri

31.05.2020
982
Bebek Küvet Seti Önerileri

Bebek Küvet Seti Önerileri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yenidoğan dahil olmak üzere tüm bebekler için küvet setlerini inceleyeceğiz. Bebeğinizin banyo ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak isteyenler için, bebek küvet seti önermekteyiz. Yetişkinler gibi bebekler de banyo yapmaya ihtiyaç duyar. Dolayısıyla en hızlı ve en güvenli şekilde bebeğinizi banyo yaptırmak için küvet seti almanızı tavsiye ediyoruz.

Bebek Küvet Seti Önerileri yaparken, bebeğinizin sağlığı ve güvenliği açısından en iyi bebek küvetleri hangileridir onları inceleyeceğiz. Bebek Küvet Seti Önerileri arayanlar için gelin başlayalım.

 

En iyi küvet seti önerileri

 • Babyjem Lüx 6’lı Küvet Seti (150 TL)

Babyjem 6'lı küvet seti

Babyjem 6’lı küvet seti

Bebek Küvet Seti Önerileri listemizin ilk sırasında bulunan Babyjem bebek küvet seti içerisinde 6 parça ürün bulundurmaktadır. Küvet setini ürünlerindeki plastik, kanserojen madde içermez. Yenidoğandan itibaren kullanılabilir. Ürünün Pembe, Mavi ve Şeffaf olmak üzere 3 farklı rengi bulunmaktadır. Babyjem 6 Parça Lüks Küvet Seti kullananlar, oldukça memnun kaldıklarını belirtiyorlar.

 1. 1 Adet Giderli Bebek Küveti 50 Litre.
 2. 1 Adet Banyo Kovası 13 Litre
 3. 1 Adet Maşrapa 1250 ml.
 4. 1 Adet Küvet Filesi
 5. 1 Adet Banyo Termometresi
 6. 1 Adet Bebek Yıkama Süngeri
 • Babyjem Eko 5’li Banyo Seti (120 TL)

Babyjem Eko 5’li Banyo Seti

Babyjem Eko 5’li Banyo Seti

Bebek Küvet Seti Önerileri listemizin ikinci sırasında yine Babyjem Küvet Seti yer almaktadır. Babyjem Eko 5’li Banyo Seti, içerisinde 5 farklı ürün bulundurmaktadır. Fiyatı ekonomiktir.. Mavi, Pembe ve Şeffaf olmak üzere 3 farklı rengi bulunmaktadır.  Doğumdan itibaren kullanılabilir.

 1. 1 Adet Küvet Filesi
 2. 1 Adet Banyo Süngeri
 3. 1 Adet Bebek Küveti 50 Litre
 4. 1 Adet Bebek Banyo Kovası 13 Litre
 5. 1 Adet Bebek Banyo Maşrapası 1250 ml.
 • baby plus Bebek Küvet Seti 5 Parça (80 TL)

baby plus Bebek Küvet Seti 5 Parça

baby plus Bebek Küvet Seti 5 Parça

Bebek Küvet Seti Önerileri listemizin 3. sırasında ebebek ürünü olan baby plus’un küvet seti bulunuyor. Mint Yeşili, Pembe ve Mavi olmak üzere toplam 3 farklı rengi bulunmaktadır. BPA ve bebek sağlığına zararlı maddeler içermez. baby plus bebek küvet seti kullananlar, ürünün fiyatını uygun ve kaliteli olduğunu belirmektedir. İçerisinde şu ürünler bulunmaktadır;

 1. 1 Adet Bebek Yıkama Aparatı
 2. 1 Adet Bebek Küveti 45 Litre
 3. 1 Adet Bebek Banyo Kovası 13 Litre
 4. 1 Adet Bebek Banyo Maşrapası 1,5 Litre
 5. 1 Adet Comfort Lazımlık
 • baby plus Bebek Küvet Seti 3 Parça (60 TL)

baby plus Bebek Küvet Seti 3 Parça

Bebek Küvet Seti Önerileri yaparken, bebeğinizin önce güvenlik diyoruz. baby plus Bebek Küvet Seti 3 Parça, ucuz bebek küvet seti arayanlar için idealdir. Pembe, Mavi ve Mint olmak üzere 3 farklı renge sahiptir. BPA ve benzeri kanserojen madde içermez. baby plus Bebek Küvet Seti 3 Parça kullananlar, ürünün fiyatının ucuz olduğunu ve plastiğinin iyi olduğunu vurgulamaktalar. Küvet setinin içerisinde şu parçalar bulunmaktadır.

 1. 1 Adet Bebek Küveti 45 Litre
 2. 1 Adet Bebek Banyo Kovası 13 Litre
 3. 1 Adet Bebek Banyo Maşrapası 1,5 Litre
 • Baby Bee Banyo Küvet Seti 5 Parça (80 TL)

Baby Bee Banyo Küvet Seti 5 Parça

Baby Bee Banyo Küvet Seti 5 Parça

Bebek Küvet Seti Önerileri, bebeğinizin daha iyi bir banyo deneyimine katkıda bulunacaktır. Baby Bee Banyo Küvet Seti ise uygun fiyatı ile ön plana çıkmaktadır. Plastiğinde kanserojen madde içermez. Küvet Seti 5 parçadan oluşmaktadır. Mavi, Pembe ve Mint Yeşili rengi bulunmaktadır. Baby Bee 5’li Banyo Küvet Seti kullananlar ise, uygun fiyatı ve ürünün orta kalitede olduğunu belirtiyorlar.

 1. 1 Adet Bebek Banyo Küveti
 2. 1 Adet Bebek Banyo Kovası
 3. 1 Adet Bebek Banyo Maşrapası
 4. 1 Adet Lazımlık
 5. 1 Adet Bebek Yıkama Aparatı
 • Sevi Bebe Şeffaf Desenli Bebek Banyo Küvet Seti 5 Parça (150 TL)

Sevi Bebe Şeffaf Desenli Bebek Banyo Küvet Seti (

Sevi Bebe Şeffaf Desenli Bebek Banyo Küvet Seti

Bebek Küvet Seti Önerileri arayan ebeveynler için en iyi küvet setlerini ve özelliklerini paylaşıyoruz. Sevi Bebek Bebek Banyo Küveti kullananlar, ürün kalitesinin iyi olduğunu fakat pahalı olduğunu söylüyorlar. Küvet setinin Pembe, Mavi ve Beyaz (Şeffaf) olmak üzere 3 farklı rengi bulunmakta. Küvet Seti, içerisinde şu ürünleri bulundurmaktadır.

 1. 1 Adet Bebek Banyo Süngeri
 2. 1 Adet Bebek Banyo Kovası
 3. 1 Adet Bebek Küveti
 4. 1 Adet Küvet Filesi
 5. 1 Adet Bebek Banyo Maşrapası
 • Dünya Plastik Küvet Seti Bebek 3 Parça (120 TL)

Dünya Plastik Küvet Seti Bebek 3 Parça

Dünya Plastik Küvet Seti Bebek 3 Parça

Bebek Küvet Seti Önerileri listemizin 6. sırasında yer alan Dünya Plastik Bebek Küvet Seti, Beyaz, Pembe ve Mavi olmak üzere 3 farklı renktedir. Plastiğinde kanserojen madde bulunmamaktadır. Dünya Plastik Küvet Seti Bebek 3 Parça kullananlar, ürünün kullanışlı olduğunu ve yanında file hediyesiyle geldiğini söylemekteler. Küvet Seti içerisinde şu ürünler bulunmaktadır;

 1. 1 Adet Bebek Küveti 45 Litre
 2. 1 Adet Bebek Banyo Kovası 13 Litre
 3. 1 Adet Bebek Banyo Maşrapası 1,5 Litre
 • Dünya Plastik Küvet Seti Bebek 5 Parça (160 TL)

Dünya Plastik Küvet Seti Bebek 5 Parça

Dünya Plastik Küvet Seti Bebek 5 Parça

Bebek Küvet Seti Önerileri listemizin son sırasında, Dünya Plastik 5’li Küvet Seti yer almaktadır. Ürünün Fuşya, Mavi, Pembe ve Beyaz olmak üzere 4 farklı rengi bulunmaktadır. Dünya Plastik Küvet Seti Bebek 5 Parça kullananlar, ürünün kaliteli ve sağlam olduğunu belirtmekteler. Küvet Seti içerisinde şu ürünleri bulundurmaktadır.

 1. 1 Adet Bebek Banyo Küvet 45 Litre
 2. 1 Adet Bebek Banyo Kovası 13 Litre
 3. 1 Adet Bebek Banyo Maşrapası 1,5 Litre
 4. 1 Adet Bebek Yıkama Aparatı
 5. 1 Adet Lazımlık

Bebek Küvet Seti Önerileri yaptığımız yazımızda, ebeveynlerin işini kolaylaştıracak küvet seti önerilerinde bulunduk. Bebekler İçin En İyi Küvet Seti Önerileri listesi, kaliteye göre sıralanmamıştır. Bebek Küvet Seti Önerileri isimli yazımızı okuyanlar, aşağıda bulunan diğer yazılarımıza da göz atabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.