Bebeğinizin Seveceği Sesli Kitap Önerileri

17.11.2020
333
Bebeğinizin Seveceği Sesli Kitap Önerileri

Bebeğinizin hem öğrenip hem de seveceği sesli kitap önerilerinde bulunacağız. Bebeğiniz ile birlikte keyifli vakit geçirmek için öğretici ve eğitici sesli kitaplar alabilirsiniz. Sesli kitaplar, bebeğinizin dikkatini fazlasıyla çekecektir. Sesli kitaplar, rengarenk görüntüsü ve ses çıkarması ile birlikte eğitici ürünlerdir. Bebekler için sesli kitap önerileri listemize başlayabiliriz.

Bebekler için sesli kitaplar

  • Pinokyo

Kitaplardan ve çizgi filmlerden yakından tanıdığımız Pinokyo karakterinin sesli kitabı, bebeğinizi hem eğlendirecek hem de düşündürecek. 2 Yaşından büyük bebekler için uygun olan bu kitap, 29,90 TL’ye satılmaktadır. Pinokyo sesli kitap, 10 farklı bölüm içermektedir.

Bebekler için sesli kitaplar

  • Akvaryumdaki Balıklar

Nilay Arpaç’ın seslendirmesini yaptığı bu kitap, bebeğinizin hem dinleme hem de öğrenme becerisine katkıda bulunuyor. 2-5 yaş arası bebekler için özel olarak hazırlanmıştır. Sesli ve dokunmatik tablete sahiptir.

Bebekler için sesli kitaplar

  • Çiftliğin Sakinleri

Seçimler ve tercihler konusunda eğitici ve öğretici olan bu kitap, 2-5 yaş bebekler için uygundur. Bu kitap bebeğinizin el, göz ve konuşma becerilerini geliştirmesini sağlar. Aynı zamanda eğitici ve öğretici kitaptır. Çiftliğin sakinleri sesli kitap,  9 farklı bölümden oluşuyor.

Bebekler için sesli kitaplar

  • Büyük Doğum Günü Partisi

Birbirinden farklı ve güzel 8 harika sayfa, ses ve resimlerden oluşmaktadır. Minik Oya’nın doğum günü yaklaşmaktadır. Oya’nın doğum günü partisi yaklaşırken başından geçen durumları baz alan bu kitap, bebeğinizin dinleme, görme ve dokunma becerilerini geliştirir.

Bebekler için sesli kitaplar

  • Dedem Benim Arkadaşım

Dokun ve dinle olarak tanımlanan sesli kitaplar, bebeğinizin gelişiminde olumlu rol oynar. Dedem Benim Arkadaşım sesli kitabı, yaşlılara yardım etmenin iyi bir şey olduğunu bebeğinize aşılar. 2 ile 5 yaş arası bebekler için uygundur.

Bebekler için sesli kitaplar

  • Rüzgar Kimi Uçurdu

Bebeğinize hayatın sürpriz bir şekilde neler getireceğini ve ön yargılar hakkında öğretici bilgiler sunuyor. 2 ile 5 yaş arası uygundur. 9 farklı hikaye bölümü bulunan bu kitap, ses sanatçısı Nilay Arpaç tarafından seslendirilmiştir. Bebeğinizin dinleme ve öğrenme becerilerini geliştirmede katkıda bulunur.

Bebekler için sesli kitaplar

  • Teşekkürler Allah’ım Konuşan Sesli Kitap

Bebeğinize islam dininin güzelliklerini aşılayan bu kitapta Yusuf ve Elif olmak üzere 2 farklı ana karakter bulunuyor. Yusuf ve Elif’e köpekleri Çomar, kedileri Minnoş, güvercinleri Cankuş ve kuzuları Pamuk eşlik ediyor. Bu kitap 3 farklı seriden oluşuyor. 2. Seri olan bu kitap, şükür etmeyi ve Allah’a teşekkür etmeyi öğretiyor.

Teşekkürler Allah'ım Konuşan Sesli Kitap

  • Ece’nin Serüvenleri

8 farklı hikaye bölümünden oluşan bu kitabın başrolünde Ece var. Dişlerini fırçalamanın ve ağız temizliğinin eğlenceli bir şekilde yapılmasını aşılayan bu kitap, oldukça eğlenceli. Bebeğinize hem diş temizliği hem de ağız temizliği alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyor.

Bebekler için sesli kitaplar

  • Bremen Mızıkacıları

Grimm Kardeşler’in dünyaca ünlü eseri Bremen Mızıkacıları hikayelerini anlatıyor. Birlikte tüm sorunların üstesinden gelinebileceğini öğreten bu kitap, 2-6 yaş bebekler için uygundur. 10 farklı bölümden oluşan bu kitap toplam 18 sayfadır.

Bebekler için sesli kitaplar

  • Disney Karlar Ülkesi En Harika Piknik

Anna ve en yakın arkadaşlarının piknik serüvenini anlatan bu kitap, bebeğinizin dinleme ve öğrenme becerilerini geliştirir. 8 farklı düğmede 8 farklı durumu anlatan bu kitap, 2-5 yaş bebekler için uygundur.

Bebekler için sesli kitaplar

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.