Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır?

16.07.2020
251
Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır?

Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır? sorusuna yanıt vereceğiz. Braun temassız ateş ölçer, ebeveynlerin temassız ateş ölçer tercihleri arasında üst sıralarda yer alıyor. Kalitesi ve güvenilir ölçümü ile en çok satan temassız ateş ölçer konumunda. Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır? ve ürün özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

2 saniye gibi kısa bir süre içerisinde doğru ölçüm veren Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçer, 3 farlı renk tonuna sahiptir. Yeşil ölçüm: normal, sarı ölçüm: ateşli, kırmızı ölçüm: riskli ölçüm seviyesidir. Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçer, yenidoğan bebeklerden tutun ki tüm yaş gruplarına kadar kullanılabilir. Risksiz ve güvenilirdir. Ateş ölçümü öncesinde yaş aralığı seçerek en doğru ölçüme ulaşabilme imkanınız bulunuyor. Vücut sıcaklığı, oda sıcaklığı, su sıcaklığı ve yiyecek sıcaklığını ölçebilirsiniz. Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır? sorusuna yanıt verelim.

Nasıl Kullanılır?

  • Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçerin güç düğmesine basarak açınız.
  • Ateş ölçer üzerinde bulunan insan simgesi yani yaş aralığını seçme düğmesine basarak yaş aralığını seçiniz.
  • Ateşini ölçeceğiniz kişiye ateş ölçeri 2,5 santim uzaklıkta tutunuz.
  • Gri buton üzerinde bulunan termometre işaretine basarak 2 saniye bekleyiniz.
  • Ateş ölçümü yeşil ise normal, sarı ise ateşli, kırmızı ise riskli sonucuna varabilirsiniz.

Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır? sorusunu böylelikle yanıtlamış olduk.

Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır?

Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır?

En Ucuz Fiyatı

Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır? sorusuna yanıt verdiğimize göre en ucuz fiyatı hakkında da bilgi verelim. Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçer en ucuz fiyatı 5 Temmuz 2020 günü 649 TL’ye satılmaktadır.

Kullananlar ve yorumları

Braun BNT 400WE Alından Temassız Ateş Ölçer kullananlar, ürünün kalitesini ve fonksiyonel olmasını beğendiklerini söylüyorlar. Yüksek fiyatına rağmen beklentileri oldukça karşıladığı ve diğer ateş ölçerlere nazaran daha detaylı ölçüm yaptığı belirtiliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.