Brion Vega YCC365 bebek güvenlik kamerası yorumları ve kullananlar

27.10.2020
669
Brion Vega YCC365 bebek güvenlik kamerası yorumları ve kullananlar

Brion Vega’nın YCC365 modeli, uzaktan izlenebilme özelliği ve uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Android ve IOS işletim sistemine sahip olan tüm cihazlar tarafından internet bağlantısı yapılarak uzantan izlenebilen Brion Vega YCC365 bebek güvenlik kamerası, HD görüntü kalitesi ile kayıt yapmaktadır.

Uzaktan izleyebilme!

Uzaktan internet ile izlenebilme özelliğinin yanı sıra Brion Vega YCC365 modelinde sesinizi telefon veya tabletinizden karşı tarafa iletebilir, aynı şekilde karşı tarafında ses ve görüntüsünü alabilirsiniz. 365 derece oynar başlığı sayesinde uygulamadan kameranın yönünü yukarı ve aşağı olmak üzere sağa ve sola da çevirebilir aynı zamanda Plus özelliğini açarak hareket sensörü fonksiyonunu aktif hale getirebilirsiniz. Hareket sensörü özelliği, ortamdaki hareketleri otomatik olarak algılar ve harekete duyarlı olarak kamera doğrudan otomatik olarak o noktaya odaklanır.

Görüntü kaydetme!

Brion Vega YCC365 modelinde uygulama üzerinden anlık kamera görüntülerini izleyebilir, hatta görüntüleri SD kart yani hafıza kartına da kaydedebilirsiniz. Otomatik olarak gece görüş modu bulunan bebek güvenlik kamerasında, kristal siyah ve beyaz dengesi kullanılmaktadır. Bu sayede görüntüleri tıpkı gündüz çekimi gibi net görebilirsiniz.

Brion Vega YCC365 güvenlik kamerası özellikleri

  • Wi-fi ile bağlantı
  • 720p (HD) görüntü kalitesi
  • Yatay ve dikey olmak üzere 365 derece uzaktan döndürebilme
  • Hareket sensörü sayesinde hareket takibi
  • Otomatik olarak ayarlanan gece görüş kamerası
  • Kamera ve uygulama aracılığı ile karşılıklı konuşma
  • Uzaktan kontrol
  • SD kart girişi (ekstra depolama)

Brion Vega YCC365 bebek güvenlik kamerası yorumları

Brion Vega YCC365 güvenlik kamerası kullananlar ve yorumlarını okuyanlar, Motorola MBP 855 LCD Ekranlı Güvenlik Kamerası yorum ve özellikleri isimli yazımızı da okuyabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.