Clementoni Eğitici Aktivite Masası Kullananlar – Yorumları

27.06.2020
340
Clementoni Eğitici Aktivite Masası Kullananlar – Yorumları

Clementoni Eğitici Aktivite Masası Kullananlar – Yorumları isimli makalemizde, Clementoni markasının Türkçe Konuşan Eğitici Aktivite Masasının özelliklerini ve kullanan ebeveynlerin yorumlarını inceleyeceğiz.

10. aydan itibaren kullanılabilen çok fonksiyonlu Baby Clementoni Eğitici Aktivite masası, 45 santim yüksekliğe sahiptir. Şekiller, rakamlar, harfler, hayvanlar, hayvan sesleri ve daha fazlasını bebeğinize Türkçe öğreten eğitici aktivite masası, küçük yaşta bebeğinizin duyularının gelişmesini sağlar. Üzerinde bulundurduğu fonksiyonel tuşlar ile bebeğinize tekerleme, ninni, eğlenceli şarkılar ve ışık efektleri ile becerilerinin gelişmesini sağlar.

Clementoni eğitici aktivite masası, üzerinde bulundurduğu kitap ile hayvan seslerini bebeğinize en doğru şekilde öğretir. Üzerinde bulundurduğu harekete duyarlı şekiller ise bebeğinizin duyu ve beceri gelişimini destekler. Aynı şekilde üzerinde bulunan piyano; ilk harfleri, sayı dönencesi ise; ilk sayıları öğretir. Bebeğinin gelişimine önem veren anneler için tavsiye edilen aktivite masası ne kadar fonksiyonel olursa, bebeğin o kadar duyuları ve becerileri fazla gelişir. 36. ay yani 3 yaşa kadar kullanılabilen Clementoni eğitici aktivite masası, kullandığı plastikte herhangi bir kanserojen madde içermemektedir. Bebeğin gelişimini desteklediği, üretim yeri olan İtalya da alanında uzman kişiler tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Ortalama 130 TL civarı fiyata satılan Clementoni eğitici aktivite masası, garantilidir. Parçasından birisinin bozulması veya kaybolması durumunda teknik servis tarafından parça temini veya arızası giderilmektedir.

Clementoni Eğitici Aktivite Masası Yorumları

Clementoni Eğitici Aktivite Masası inceleme ve yorumları isimli makalemizde, bir İtalyan markası olan Clementoni’nin eğitici aktivite masasının özelliklerini ve incelemesini paylaştık. Aynı zamanda Baby plus elektrikli süt pompası yorumları ve özellikleri isimli yazımızı okuyabilir ve paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.