Dalin Bebek Bakım Paketi Nedir?

20.10.2020
289
Dalin Bebek Bakım Paketi Nedir?

Yenidoğan bebeğiniz için veya hediye olarak alabileceğiz Dalin Bebek Bakım Seti yani Dalin bebek paketi, içerisinde bulundurduğu 6 farklı ürün ve uygun fiyatıyla dikkat çekmektedir. Dalin Bebek Bakım Paketi, ortalama 65 TL civarı fiyata satılmaktadır.

Anne ve bebeğin hijyenik ve kozmetik ihtiyaçlarında yanında olan Dalin, yenidoğandan itibaren kullanılabilecek olan ürünleri içerisinde bulundurduğu Bebek Bakım Seti ile ebeveynlerin işini kolaylaştırır.

dalin bebek bakım paketi içeriği

Dalin Bebek Bakım Seti içerisinde hangi ürünler var?

  • Dalin bebek bakım örtüsü 

60×60 ölçülere sahip olan Dalin bebek bakım örtüsü, yenidoğandan itibaren kullanılabilmektedir. Bebeğinizin hassas cildine özel olarak geliştirilen Dalin bebek bakım ve alt değiştirme örtüsü, flatat içermez ve alt tabakasından su sızdırmaz. Bebeğinizin altını her zaman ve her yerde değiştirebilmeniz için hijyenik koruma sağlamaktadır.

  • Dalin bebek şampuanı

Dalin bebek bakım paketi, içerisinde 125 ml. büyüklüğünde Dalin şampuan da bulundurmaktadır. Paraben, SLS, SLES, alkol ve boya içermeyen Dalin şampuan, yenidoğan için uygundur. %98 oranında doğal olan Dalin şampuan, dematolojik ve pediatrik olarak test edilmiştir.

  • Dalin bebek yağı

Tamamen kuru olan ciltleri bile nemlendiren Dalin bebek yağı, bebeğin ve sizin cildinize özel olarak geliştirilmiş olup, kullanan 10 anneden 9u tercih etmektedir. Yenidoğandan itibaren kullanılabilen dalin bebek yağı, hipoalerjeniktir ve boya içermemektedir. Paket içerisinde 100 ml. boyutunda bulunmaktadır.

  • Dalin yenidoğan ıslak pamuk havlu

Yüzde yüz saf su ve pamukdan üretilen Dalin yenidoğan ıslak pamuk havlu, alkol, paraben, koruyucu,boya gibi zararlı maddeler içermemektedir. Bebek cildinin pH değeri ile aynı değere sahip olan ıslak pamuk havlu, Dalin bebek bakım seti içerisinde 40 yapraklı pakette olmak üzere 1 adet(paket) bulunmaktadır.

  • Dalin pişik önleyici krem

Pişiklere ve kızarıklara karşı anında etki gösteren Dalin pişik önleyici krem, yenidoğan bebeklerde kullanılabilmektedir. İnce tabaka halinde uygulanması durumunda cilde bariyer etkisi yaratacak ve yeni pişik ve olası tahrişi engelleyecektir. Alkol, paraben gibi zararlı maddeler içermeyen Dalin pişik önleyici krem, cildin pH değeri ile aynı değerlere sahiptir. Paket içerisinde 100 ml. boyutunda yer almaktadır

  • Dalin doğal sabun bazlı sıvı deterjan

%100 bitkisel içerikli dalin sensitive sıvı deterjan, paket içerisinde 300 ml’lik boyutuyla yer almaktadır. Bitkisel yağlardan elde edilen sabun ile üretilen Dalin doğal sabun bazlı sensitive sıvı deterjan, Klor, Fosfat, Paraben, SLS, Boya gibi zararlı maddeler içermemektedir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.