En iyi Anne Sütü Saklama Poşeti önerileri (2021)

En iyi Anne Sütü Saklama Poşeti önerileri (2021)

Bebekler için şüphesiz en önemli şey anne sütüdür. Anne sütünün taze ve diri kalması, oldukça önemlidir. Anne Sütü Saklama Poşeti önerileri isimli makalemizde, piyasada bulunan anne sütü saklama poşetlerini özellikleri ile birlikte inceleyeceğiz.

Anne Sütü Saklama Poşeti önerileri

  • Lansinoh Anne Sütü Saklama Poşeti ( 50 adetli fiyatı = 45 TL – 25 adetli fiyatı = 32 TL )

Kilitlenebilir ambalajı ile anne sütünü ilk tazeliğinde korur. Ambalaj üzerinde ML göstergesi ve not yazabilmeniz için alan bulunmaktadır. Alt tabanı destekli olduğu için süt koyulduğunda bile dik durabilmektedir. BPA ve BPS gibi zararlı maddeler içermez.

  • baby me Anne Sütü Saklama Poşeti ( 50 adetli fiyatı = 32,90 TL – 25 adetli fiyatı = 19,99 TL )

2’li ambalaj kilitleme sistemi ile sütün tazeliğini korur. BPA ve BPS içermez. paket üzerinde ML göstergesi bulunmaktadır. Alt tabanı desteklidir ve süt varken dik durabilmektedir. Daha önce sterilize edilmiş polietilenden üretilmiştir.

  • Kraft Anne Sütü Saklama Poşeti ( 25 adetli fiyatı = 20 TL )

Çift emniyet kilitli paketi sayesinde içeriye hava almaz ve sızdırma yapmaz. Alt taban denge sistemi sayesinde dik durabilmektedir. Üzerinde ML göstergesi ve not yazmanız için alan bulunmaktadır.  350 ml kapasiteye sahiptir ve BPA içermemektedir.

  • Milkway Anne Sütü Saklama Poşeti ( 25 adetli fiyatı = 17,50 TL )

Kilitlenebilir ambalajı sayesinde sızdırma yapmaz. 160 ml kapasiteye sahiptir. Paket üzerinde sağan kişinin adı, tarihi, saati ve sağılan süt miktarının yazılabilmesi için alan bulunmaktadır. BPA içermez.

  • Philips Avent Anne Sütü Saklama Poşeti ( 25 adetli fiyatı = 45,00 TL )

Güvenilir ve  sızdırmaz çift fermuarlı ambalajı sayesinde anne sütünün ilk sağıldığı andan itibaren sahip olduğu tazeliği aynısı gibi korur. Sterilize edilmiş ambalajdan üretilmiştir. Destekli tabanı sayesinde dik durabilmektedir. Sağan kişinin adı, sağım tarihi ve sağılan miktar gibi bilgilerin yazılabilmesi için alan bulunmaktadır. 180 ml kapasiteye sahiptir.

  • Weewell WMS825 Süt Saklama Poşeti  ( 25 adetli fiyatı = 15-20 TL )

200 ml süt saklama kapasitesine sahiptir ve çift kilitlidir. Sterilize edilmiştir ve sağlıklıdır. Dik durmasını sağlayan taban teknolojisi kullanılmıştır. Sütünü sağan kişinin adı ve tarihi gibi bilgilerin yazılabilmesi için alan bulunmaktadır.

en iyi anne sütü saklama poşetleri

Anne sütü ne kadar süre saklanabilir?

Anne sütü saklama poşetlerine koyulan sütler, dondurucu veya buzdolabına koyulmadan oda sıcaklığında 72 saat yani 3 gün, buzlukta 3 hafta, derin dondurucuda ise 3 ile 6 ay arası saklanabilmektedir. Derin dondurucudan çıkarılan anne sütünün, 24 saat içerisinde tüketilmesi önerilmektedir.

Anne sütü saklama poşetleri hakkında yazdığımız makalemizi okuyanlar,  0-1 yaş ihtiyaç listesi isimli yazımızı da okuyabilir. Aynı zamanda anne sütü saklama poşeti almak isteyenler buraya tıklayabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.