En iyi emzik biberon temizleyici önerileri

En iyi emzik biberon temizleyici önerileri

En iyi emzik biberon temizleyici önerileri. Sıvı biberon ve emzik temizleyici deterjanlar, bebeğinin sağlığını düşünen anneler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Likit emzik ve biberon temizleyici önerileri ve ürün özellikleri, yazımızın devamında paylaşılmıştır.

Emzik ve biberon temizleyicisi nedir?

Sıvı halde bulunan emzik ve biberon temizleyiciler, temizlemesi zor, kalıcı ve inatçı lekelere karşı oldukça etkilidir. Emzik ve biberon temizleyiciler aynı zamanda bebek suluğu, mama kaşığı, mama çatalı ve mama kabı gibi bir çok bebek ürünlerini temizlemek için de kullanılabilir. Sıvı emzik ve biberon temizleyiciler, herhangi kanserojen madde ve bebeğin sağlığını tehlikeye sokacak madde ve bileşen içermez.

Emzik biberon temizleyici önerileri

Bebeğinin sağlığını düşünen bebeveynlere, bebbek.net olarak 4 farklı biberon ve emzik temizleyici önerisinde bulunuyoruz. Bu ürünler sırasıyla şu şekildedir;

1- Uni Baby Biberon Ve Emzik Temizleyici

Emzik ve biberon içerisinde süt ve gıda kalıntılarının temizlenmesinde oldukça etkili olan Uni Baby Biberon Ve Emzik Temizleyici, dermatolojik olarak test edilmiştir ve bitkisel içeriklidir. Alkol, Paraben, SLS, SLES ve Parfüm gibi zararlı maddeleri içermez. Ortalama satış fiyatı 500 ml için = 16 TL

Uni Baby Biberon Ve Emzik Temizleyici kullananlar ve yorumlarıuni baby sıvı emzik ve biberon temizleyici kullananlar ve yorumları

2- baby me Likit Emzik Biberon Temizleyici

ebebek markası olan baby me’nin likit emzik ve biberon temizleyicisi, emzik ve biberonun yanında bebeğin oyuncaklarını temizlemek için de kullanılabilmektedir. Kolay durulama ve kalıntı bırakmama özelliğine sahip olan baby me likit emzik ve biberon temizleyicisi, 100% doğal özlüdür ve kimyasal içermez. Dünyada adı oldukça bilinen dermatoloji laboratuvarı CHELAB tarafından onaylanan baby me emzik ve biberon temizleyici, Türkiye de üretilmektedir. Sadece ebebek mağazalarında satılan Baby me Likit Emzik Biberon Temizleyici’nin 500 ml için satış fiyatı = 13 TL dir.

baby me Likit Emzik Biberon Temizleyici kullananlar ve yorumları

baby me likit emzik biberon temizleyici yorum ve kullananlar

3- Minoris Baby Organik Antialerjik Biberon Emzik Temizleyici

Türkiye’nin ilk ve tek BOR madeninden üretilen emzik ve biberon temizleyicisi ünvanına sahip olan Minoris Baby Organik Antialerjik Biberon Emzik Temizleyici, ultrakonsantre özelliği sayesinde 500 ml de 200 yıkamaya kadar tasarruf sağlamaktadır. %92,55 seviyesinde doğallığı bulunan Minoris biberon emzik temizleyici, SLS, SLES, Parfüm ve fosfat gibi zararlı maddeler içermez. Minoris emzik ve biberon temizleyicisi ile emzik ve biberonun yanı sıra bebek beslenme gereçlerini ve oyuncaklarının da temizliği yapılabilir. Ortalama satış fiyatı 500 ml için = 30 TL dir.

Minoris Organik Antialerjik Biberon Emzik Temizleyici kullananlar ve yorumları

minoris emzik biberon temizleyicisi kullananlar ve yorumları

4- Nuk Emzik Ve Biberon Temizleyici

Kimyasal madde, alkol, SLS, SLES ve paraben içermeyen Nuk emzik ve biberon temizleyici, bebek beslenme gereçleri ve oyuncakların temizliğinde de kullanılmaktadır. Tamamen doğal hammaddeler kullanılarak üretilen Nuk emzik ve biberon temizleyicisi, insan cildi ile aynı pH değerini taşımaktadır. 500 ml için ortalama satış fiyatı ise = 22 TL dir.

Nuk Emzik Ve Biberon Temizleyici kullananlar ve yorumları

nuk emzik ve biberon temizleyici kullananlar ve yorumları

Emzik biberon temizleyici önerileri isimli yazımızı okuyanlar, Bağışıklık sistemini güçlendiren kavanoz mamalar isimli yazımızı da okuyabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.