En iyi gaz giderici kemer hangisidir?

05.07.2020
856
En iyi gaz giderici kemer hangisidir?

En iyi gaz giderici kemer hangisidir? isimli makalemizde, gaz problemi yaşayan bebeğinize iyi gelecek kiraz çekirdekli gaz giderici kemer tavsiyesinde bulunacağız. Kiraz çekirdekli gaz giderici kemerler, gaz problemi bulunan bebekler için birebir etkili ilaçtır. Uzun yıllardır gaz sorunu yaşayan bebekler için tedavide kullanılan kiraz çekirdeği, karın bölgesine veya ayağa koyulduğu zaman gaz sorununu ortadan kaldırmaktadır.

  • Babyjem Kiraz Çekirdekli Gaz Giderici Kemer

Babyjem Kiraz Çekirdekli Gaz Giderici Kemer, gaz sorunu yaşayan bebekler için özel olarak üretilmiştir. %100 doğal kiraz çekirdeği ile %100 pamuk kullanılmıştır. Mavi, Pembe ve Beyaz olmak üzere 3 farklı rengi bulunmaktadır. Ortalama satış fiyatı 25 TL‘dir.

  • Sevi Bebe Gaz Giderici Termal Karın Kemeri

Soğuk algınlığı ve gaz problemi yaşayan bebekler için kullanılmaktadır. İçerisinde %100 doğal kiraz çekirdeği bulunmaktadır. Ortalama satış fiyatı 35 TL‘dir.

Bonus

  • Sevi Bebe Gaz Giderici Termal Patik

Gaz problemi yaşayan bebekler için özel olarak üretilmiştir. İçerisinde %100 Doğal kiraz çekirdeği bulunmaktadır.  Ortalama satış fiyatı 30 TL‘dir.

 

Nasıl Kullanılır?

  • Gaz giderici kemer veya patiği 120 derecelik fırına 15 dakika boyunca ısıtın.
  • 15 dakikanın sonunda çıkarın ve ılımasını bekleyin.
  • Ilıyan kemeri bebeğinizin karnına, patiği ise ayağına takın.
  • Daha hızlı sonuç alabilmek için kiraz çekirdekli ürünü, bebeğin karın noktasında dairesel olarak gezdirebilirsiniz.
  • Fırından direk çıkarıp kullanılmaması gerekmektedir.

İşe yarıyor mu?

Yüz yıllardır kiraz çekirdeği, gaz giderici ve rahatlatıcı özelliği ile tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Günümüz teknolojisi kullanılarak bu tedavi yöntemi, daha kolay ve yüksek teknoloji ile harmanlanmış ve gaz giderici ürünler ortaya çıkmıştır. Yapay olmayan yani doğal kiraz çekirdekleri, gaz probleminin yanı sıra, yorgunluk, stres, karın ağrısı ve bölgesel sancı gibi sorunlarda etkisini göstermektedir.

Zararlı mıdır?

Kiraz çekirdekli bel kemeri ve kiraz çekirdekli patik, içerisinde doğal kiraz çekirdeği, dış kumaşının da doğal pamuktan üretilmesinden dolayı zararlı değildir.

Kullananlar ve yorumları

gaz giderici patik kullananlar gaz giderici kemer kullananlar

En iyi gaz giderici kemer tavsiyeleri isimli yazımızda, gaz giderici ürünlerin özelliklerini, faydalarını ve nasıl kullanılacağına dair bir çok bilgi paylaştık. Kraft Parma bebek arabası özellikleri isimli yazımızda ise cabin tarzı bebek arabası olan Kraft’ın Parma modelini inceledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.