Fisher Price Eğitici Tuvalet özellikleri ve yorumları

30.06.2020
250
Fisher Price Eğitici Tuvalet özellikleri ve yorumları

Fisher Price Eğitici Tuvalet, bebeğinizin tuvalet alışkanlığı kazanmasını sağlar. Eğitici ve eğlenceli lazımlık arayan ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği Fisher Price Eğitici Tuvaletin özelliklerini ve kullanan ebeveynlerin yorumlarını bebbek.net kullanıcılarına aktarıyoruz.

Bebeğine kolay bir şekilde tuvalet eğitimi vermek isteyen ebeveynler, bebek oyuncak ve gereçleri üreticisi olan Fisher Price’ın Eğitici Eğlenceli Tuvaleti ile kolayca alışkanlık edinmesini sağlayacaklardır. Tıpkı yetişkin klozeti gibi tasarlanan Fisher Price Eğitici Tuvalet, yan tarafından bulunan sesli sifon kolu ile bebeğinize aynı yetişkin tuvaletindeymiş gibi hissiyat vermektedir. Sifonun çekildiği anda gerçek sifon sesine benzer bir ses çıkaran eğitici ve eğlenceli tuvalet, diğer tarafında tuvalet kağıdı kolu da bulundurmaktadır.

Fisher Price Eğitici Tuvalet

Fisher Price Eğitici Tuvalet özellikleri ve yorumları

Bebeğinize tuvalet alışkanlığı kazandırmakta yardımcı olan Fisher Price Eğitici Eğlenceli Tuvalet, eğlenceli ve neşeli şarkılar çalarak bebeğinizi teşvik eder. 3 adet AA pil ile çalışan eğitici tuvalet, tuvalet sonunda ödüllendirici sesler de çıkarmaktadır. Tamamen Türkçe seslendirme yapan Fisher Price Eğitici Tuvalet, 2 yaşından sonra kullanılabilmektedir. Eğitici Tuvalet, pratik kullanımının yanı sıra kolayca temizlenebilmesi ve az yer kaplamasıyla annelerin tercihleri arasında üst sıralarda yer almaya başlamıştır. Bir çok klozete uyumlu olan Fisher Price Eğitici Tuvalet, 3 farklı şekilde kullanılabilmektedir. Fisher Price Eğitici Tuvaletin ortalama satış fiyatı ise 150 TL‘dir.

Fisher Price Eğitici Tuvalet kullanan ebeveynlerin yorumları

fisher-price-egitici-eglenceli-tuvalet-yorumlari Fisher Price Eğitici Tuvalet yorumları

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.