Hakkımızda

Doğum öncesinden başlayıp doğum sonrasına kadar geçen süre boyunca ebeveynlere yardımcı olmak amacıyla doğru bilgi ve içeriği kullanıcılarımıza aktarmayı hedefleyen bir blog sitesiyiz. 2020 yılı Mayıs ayında yayın hayatımıza başladık ve bir çok ebeveynden doğru içeriklerimiz adına fazlasıyla olumlu geri dönüşler elde ettik.

Bebbek.net olarak üyelik sistemimiz yoktur. Dolayısıyla KVKK kapsamında herhangi bir sorumluluğumuz da yoktur. İçeriklerimizi hazırlarken tamamen doğru bilgilerle alanında uzman olan profesörlerin kitaplarından yararlanıyor ve kendi tecrübemiz ile harmanlayıp kullanıcılarımıza doğru bir şekilde sunuyoruz.  Bebbek.net sitesi olarak ebeveynliği kolaylaştırmayı hedefliyoruz ve aradan geçen süre boyunca bunu başarıyla yaptığımıza inanıyoruz. Kısa süre içerisinde platformumuzu geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet vermek için her an yanınızda olabilmek adına mobil uygulamamızı geliştirmeye devam ediyoruz. Bu blog sitesi anne ve bebek sektörü içerisinden gelen ve yıllanmış tecrübesi ile doğru bilgiyi hedefleyen 2 yazar-sever tarafından hazırlanmıştır.

Bebbek.net, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği site şablonu ve içeriğini izinsiz kopyalayarak/çoğaltarak yayınlayan kişi veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

İletişim Bilgilerimiz

iletisim@bebbek.net
hukuk@bebbek.net