İlk Adım Arabası Tavsiyeleri

19.11.2020
1.681
İlk Adım Arabası Tavsiyeleri

Yürüteç kullanmak istemeyen ebeveynler genellikle ilk adım arabası ve yürütme yardımcısı almaktadır. eşitli marka ve modellerin ilk adım arabalarını inceleyeceğimiz bu yazımızda İlk Adım Arabası Tavsiyeleri vereceğiz.

Halk adıyla örümcek, asıl adı yürüteç olan ürünler, ebeveynler tarafından uzun yıllardır kullanılıyor. Fakat bazı ebeveynler bebeklerinde sağlık sorunu yaratacağını düşündüğü için tercih etmiyor. Burada devreye ilk adım arabaları giriyor. İlk adım arabaları önerileri yaparken sıralamayı en çok tercih edilen ürünlerin sıralamasına göre yapacağımızı belirtelim. Bebeğinize hem eğlence hem de ilk adımı atması için destek olacak olan ilk adım arabaları, 30 TL ile 300 TL arası fiyatlarda satılıyor.

Ebeveynler tarafından en çok tercih edilen İlk Adım Arabası Tavsiyeleri yapacağımız listemize hızlıca geçelim.

İlk Adım Arabası Tavsiyeleri

 • Pilsan Happy İlk Adım Arabası: 9. aydan itibaren kullanılmaktadır. Aynı zamanda üzerinde 10 farklı şekil ve bir birinden farklı eğitici aktivite bulunmaktadır. Müzik panolu ve dengelidir. 2 farklı ayarlanabilir boy ölçüsü bulunmaktadır. Pilsan Happy İlk Adım Arabasıİlk Adım Arabası Tavsiyeleri listemizin ilk sırasında yer alıyor.Ortalama satış fiyatı: 140 TL.

  İlk Adım Arabası Tavsiyeleri

  İlk Adım Arabası Tavsiyeleri

 • baby&toys bin git ilk adım arabam: 29,90 TL gibi oldukça makul bir fiyata satılmaktadır. Ebeveynler tarafından en çok tercih edilen ilk adım arabalarından bir tanesidir. 12-36 ay arası kullanım için uygundur. Bebeklerin ayağa kalkmasına ve yürümesine yardımcı olmaktadır. baby&toys bin git ilk adım arabam, İlk Adım Arabası Tavsiyeleri listemizin 2. sırasında yer alıyor.

  İlk Adım Arabası Tavsiyeleri

  İlk Adım Arabası Tavsiyeleri

 • Mamatoyz yarışçı ilk adım arabası: Ahşap ve doğal olarak üretilen mamatoyz ilk adım arabası, 10. aydan itibaren kullanılmaktadır. 30 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. İlk adım arabasının yanı sıra yürüteç olarak da kullanılır. Mamatoyz yarışçı ilk adım arabası, İlk Adım Arabası Tavsiyeleri listemizin 3. sırasında yer alıyor. 280 TL civarı fiyata satılıyor.

  İlk Adım Arabası Tavsiyeleri

  İlk Adım Arabası Tavsiyeleri

 •  Fisher Price Melodili Zebra Yürüteç: Üzerinde bulundurduğu oyun paneli sayesinde hem öğretiyor hem de yürütüyor. Fisher Price Melodili Zebra Yürüteç, 190 TL gibi bir fiyata satılmaktadır. Hem yürüme hem zeka hem de becerileri geliştiriyor. Fisher Price Melodili Zebra Yürüteç, İlk Adım Arabası Tavsiyeleri listemizin 4. sırasında yer alıyor.

  İlk Adım Arabası Tavsiyeleri

  İlk Adım Arabası Tavsiyeleri

 • Chicco ilk arabam yürüteç:  Chicco ilk arabam yürüteç, bebeğinize hem beceri hem de yürüme kabiliyeti kazandırıyor. Ebeveynler tarafından en çok tercih edilen ilk adım arabaları arasında yer alıyor. Chicco ilk adım arabam kurulumu oldukça basittir. 9. aydan itibaren kullanılmaktadır. Chicco ilk adım arabam, İlk Adım Arabası Tavsiyeleri listemizin son sırasında yer alıyor.

  İlk Adım Arabası Tavsiyeleri 

  İlk Adım Arabası Tavsiyeleri

En çok satan ilk adım arabaları, hepsiburada, n11 ve gittigidiyor en çok satanlar sıralamasına göre alınmıştır.

Pilsan Happy İlk Adım Arabası 140-150 TL
baby&toys bin git ilk arabam 29,90 TL
Mamatoyz yarışçı ilk adım arabası 280-300 TL
Fisher Price Melodili Zebra Yürüteç 180-200 TL
Chicco ilk arabam yürüteç 250 TL

 

İlk Adım Arabası Tavsiyeleri yaptığımız makalemizi okuyanlar, diğer faydalı yazılarımızı da okuyabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.