Kraft Calipso 2 park yatak kurulumu

06.08.2020
618
Kraft Calipso 2 park yatak kurulumu

Kraft Calipso 2 kurulum ve yorumları isimli makalemizde, Kraft’ın Calipso 2 modelini inceleyeceğiz. Kraft Calipso 2, 70×120 boyutundadır yani 70 santim genişlik, 120 santim uzunluğa sahiptir. Park yataklar kolay taşınabilir ve pratik olması nedeniyle ebeveynler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Alman markası olan Kraft’ın Calipso 2 park yatağı da bebeveynler tarafından sağlamlık ve güvenlik açısından tercih edilmektedir.

Ara kat ve alt açma ünitesinin yanı sıra Calipso 2 de sesli dönence de bulunmaktadır. Doğumdan itibaren kullanabilen Kraft Calipso 2 park yatak, 15 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Ara kat yani üst katının taşıma kapasitesi 9 kilogramdır. Alt açma ünitesinin taşıma kapasitesi ise 11 kilogramdır. Rahatlıkla 3-4 yaşına kadar kullanılabilen Calipso 2 ara katı aşağı alındığı zaman 15 kilograma kadar taşıyabilmektedir.  Alt değiştirme ünitesinin yanında 3 adet çok fonksiyonlu cepler de bulunmaktadır. Bu ceplere bebeğinizin oyuncaklarını, bezini veya benzeri gereçlerini koyabilirsiniz.

Kraft Calipso 2 Park Yatak aynı zamanda sallanma aparatı ile sallanabilmektedir. Bu sallanma aparatı park yatağın alt kısmında uç kısımlara takılmaktadır. Türkçe ninniler, melodiler, sesler çıkarabilen ışıklı dönencesiyle Kraft Calipso 2, kolay taşınabilmesi ve az yer kaplaması için fermuarlı çantaya sahiptir. Calipso 2 park yatak, 5 farklı renkte satılmaktadır. Bu renkler sırasıyla; Siyah, Bej, Mavi, Gri ve Kırmızıdır. Kraft resmi sitesinde ürünün fiyatı ise 1279 TL‘dir  Ürünün açık halde ölçüsü 126x76x81 santimdir. Kapalı halde boyutu ise 84x29x28 santimdir.

Kraft Calipso 2 park yatak kurulumu

  • Ürünü taşıma çantasından çıkarınız ve parçaları ayrı ayrı ayrıştırınız.
  • Çıkan park yatağın kısa kenarlarından tutarak yukarı kaldırınız.
  • Kısa kenarların tamamen çıt çıtları oturduğu zaman uzun kenarları da aynı şekilde kaldırarak çıt sesi gelene kadar düzeltiniz.
  • Park yatağın orta kısmına bastırarak açınız.
  • Arakat plastiklerini park yatağın kenarlarına takınız.
  • Arakat plastiklerinin ardından 4 adet ince çubuk bulunmaktadır. O çubukları 2 uzun çubuk olacak şekilde birleştirerek arakatın üzerine takınız.
  • Dönenceyi bebeğin baş ucuna, alt değiştirme ünitesini ise ayak kısmına takınız.
  • Sallanma aparatı takılacak ise, park yatağın altını kaldırarak kısa kenarların uç kısımlarına aparatın plastiklerini takınız.

Detaylı videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Kraft Calipso 2 yorumları

kraft calipso 2 kullananlarcalipso 2 yorum

Kraft Calipso 2 kurulum ve yorumları isimli makalemizi okuyanlar, Baby Turco ıslak havlu kullananlar ve yorumları isimli makalemizi de okuyabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.