Kraft Kanguru modelleri ve yorumları

20.11.2020
955
Kraft Kanguru modelleri ve yorumları

Anne ve bebek ürünleri üreticisi olan Kraft’ın 2020 itibariyle 3 farklı kanguru modeli satıştadır. Her yıl yeni ürünler piyasaya süren Kraft markası, ürettiği ürünlerin sağlam olmasıyla tanınmaktadır. Kraft Kanguru modelleri ve yorumları isimli yazımızda, Kraft markasının kangurularının özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını inceleyeceğiz.

Kanguru alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey kullanacak kişinin ve bebeğin rahatlığıdır. Kanguru tercihi yaparken alacağınız kangurunun ortopedik kanguru olması, ebeveynin omurga sağlığını destekler.

Kraft Kanguru modelleri ve yorumları

  • Kraft Domino Kanguru
  • Kraft Hold 8 in 1 Kanguru
  • Kraft Unico Kanguru

Domino Kanguru 

Avrupa standartlarına göre üretilen Kraft’ın Domino kangurusu, 5 farklı pozisyonda kullanılabilme özelliğine sahiptir. Minimum 3 kg, maksimum 12 kg taşıma kapasitesine sahip olan Domino modelinde sırt ve bel ayarı da bulunmaktadır. Terletmeyen kumaş yapısına sahip olan Domino Kanguru, kumaşında bebeğin sağlığı açısından zararlı bileşenler barındırmaz. Ürünü kullanmadan önce Kullanma Klavuzunu okumanızı tavsiye ediyoruz.

kraft domino kanguru yorumlari

Hold 8in1 Kanguru

SGS EN 13209-2:2015 standartlarına sahip yani Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilen Hold modeli, 3-36 ay ve 3,6 kg ile 15 kg arası kullanım için uygundur. 8 farklı kullanım pozisyonu sağlayan Kraft Hold Kangurunun dış kumaşı %100 450D Polyester, iç dolgusu ise %100 Poliüretandır. Hava geçiren kumaş yapısı sayesinde bebeği ve kullanacak kişiyi terletmez. Ön kısmında bulunan fermuarlı cebi sayesinde avantaj sağlar. Ürünü kullanmadan önce Kullanma Klavuzunu okumanızı tavsiye ediyoruz.Kraft Hold 8 in 1 kanguru yorumları

Unico Kanguru

Yüz yüze, sırta takılarak ve ön yüze gelecek şekilde 3 farklı takılabilen Unico modeli, çift kilitleme sistemi sayesinde bebeğinizi güvenle taşımanıza yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda sırt desteği de bulunan Unico’da, destek ve koruma plakası da bulunmaktadır. Kangurularda destek ve koruma plakası, bebeğin sırtını korumakta ve gelişimini desteklemektedir. 3-36 ay ve 3,6 kg ile 15 kg arası kullanım için uygundur. Kraft Unico Kanguru, 2020 yılı itibariyle çıktığı için kullanıcı yorumları yapılmamıştır. Kullanan ve deneyimleyen kişiler yorumlarını bizimle paylaşabilir.

Kraft Unico kanguru yorumları

Kraft hangi ülkenin markasıdır?

Akülü Araba, Bebek Arabası, Kanguru, Oto Koltuğu, Mama Sandalyesi, Elektrikli Salıncak, Park Yatak (Oyun Parkı), Anne Yanı, Portbebe, Göğüs Pompası, Göğüs Pedi, Süt Saklama Poşeti ve daha bir çok alanda anne ve bebek ürünleri üreticisi olan Kraft bir Alman markasıdır. Kraft’ın teknik servisi ve distiribitörü İstanbul’da bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.