Küvet Filesi Nasıl Takılır?

27.06.2020
835
Küvet Filesi Nasıl Takılır?

Küvet Filesi Nasıl Takılır? ve Bebek Küvet Filesi Nasıl Takılır? sorularına yanıt vereceğiz. Bebeğinizin banyo ihtiyacını karşılayabilmek için bebek küvetleri ve küvet setleri ideal ürünlerdir. Bebekler İçin En İyi Küvet Seti Önerileri isimli yazımıza göz atabilirsiniz. Doğumdan itibaren kullanılabilen bebek küvetleri hızlı, güvenli ve pratik olduğu için ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Peki bebeğinizi üzerine koyup yıkamanız için kullanılan Küvet Filesi Nasıl Takılır?

Nasıl Takılır?

Küvet Filesi Nasıl Takılır? sorusu, küvet seti veya bebek küveti alan kişiler tarafından en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Lafı daha fazla uzatmadan Küvet Filesi Nasıl Takılır? yanıtını verelim.

  • Bebek küveti ekstra olarak büyük değilse standart ölçülerde küvet filesi alabilirsiniz.
  • Küvet filesini açıp uzun kanca kısmını küvetin sabunluk bölümünün ortasına takınız.
  • Geriye 5 adet takmanız gereken kanca kalıyor. 1 kancayı direk sabunluğun karşısına
  • 2 kancayı ön, diğer 2 kancayı da küvetin arka kısmına aşağıdaki resim gibi takınız.
  • Kancaların takıldığından ve iyice sabitlendiğinden emin olunuz.
Küvet Filesi Nasıl Takılır?

Küvet Filesi Nasıl Takılır?

Nerede Satılır?

Bebek Küvet Filesi Nerede Satılır? sorusu, yine ebeveynler tarafından çokça sorulan sorulardan bir tanesidir. Küvet Filesi, bebek mağazalarında ve internet mağazalarında satılmaktadır.

Bebek Küvet Filesi Önerileri 

  • Babyjem Küvet Filesi
  • Sevibebe Küvet Filesi
  • Moje Küvet Filesi
  • Kujju Küvet Filesi
  • Safemom Küvet Filesi

Küvet filesi alırken dikkat etmeniz gerekenler: Küvet filesi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey küvetin boyu ile uyumlu olmasıdır. Bebek küveti standart boy ise XL veya S boy küvet filesi almamalısınız. Standart boy küvete, standart boy küvet filesi almanız gerekir.

Bebek Küvet Filesi

Bebek Küvet Filesi

Fiyatları

Bebek küvet filesi fiyatları, ortalama 20 TL ile 45 TL arasındadır. Filenin fiyatı özelliğine ve markaya göre değişiklik gösterebilir.

Nasıl Kullanılır?

Küvet filesi nasıl kullanılır? sorusuna da kısaca şöyle yanıt verebiliriz:

Küvet filesini kullandıktan sonra kancalara zarar vermeden çıkarıp yüksek dereceli su ile fileyi yıkamanız gerekmektedir. Dikkat etmeniz gereken husus kancaların aşırı sıcak suya maruz kalmamasıdır. Plastik kancalar yüksek dereceli suya maruz kalması durumunda esner ve tehlike yaratabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.