Mamajoo Silver Biberon kullanıcı yorumları ve özellikleri

15.06.2020
396
Mamajoo Silver Biberon kullanıcı yorumları ve özellikleri

Anne ve bebeğin ihtiyaçlarını daha kolay karşılayabilmesi için bir çok anne ve bebek ürünleri üreten Mamajoo’nun Silver biberonları hakkında bir makale derledik. Anti-kolik valf yani beslenme sırasında bebeğin hava yutmasını engelleyerek bebeğin gaz problemini ortadan kaldırması özelliği ile öne çıkan Mamajoo Silver biberonlar, ülkemizde 150 ve 250 ml olarak 2 farklı boy da satılmaktadır.

Anne göğüs ucuna benzeyen biberon emziği ile bebeğe tıpkı annesini emiyor hissiyatı veren Mamajoo Silver biberonlar, Avrupa standartlarında güvenlik testlerinden başarıyla geçmiştir. BPA ve Fitalat yani plastik yumuşatıcı içermeyen Mamajoo Silver Biberon kolay kavranabilir yapısıyla anneler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Biberon başlıklarında ve emziklerin de bir tat ve koku içermeme konusunda iddialı olan Mamajoo, Silver modeli biberonların da da kokusuz ve tat vermeyen silikon biberon başlıklarını kullanmakta. Aynı zamanda Mamajoo Silver biberonlar kolay temizlenebilmetedir. Bulaşık makinasında veya 100 derecelik kaynar suda 5 dakika bekletilerek %99 seviyesinde kirden ve mikroplardan arındırılmaktadır.

Mamajoo biberonlar, Mamajoo göğüs pompası biberonlarına uyumludur ve direk sağımdan sonra biberon başlığı takılarak bebeğe verilebilir. 

2020 Ortalama Satış Fiyatları:

  • Mamajoo Silver 150 ML : 20 TL
  • Mamajoo Silver 250 ML : 22-23 TL

Mamajoo Silver Biberon ne zaman kullanılabilir?

Değiştirilebilir biberon başlıkları ile bebeğiniz büyüse de biberon başlıklarınızı değiştirerek biberonunuzu kullanabilirsiniz. Mamajoo Silver biberonlar, doğumdan itibaren kullanılabilir.

Mamajoo Silver Biberon kullanan annelerin yorumları

Mamajoo Silver biberon kullanan annelerin, biberon hakkında yazdıkları yorumları şu şekildedir;

mamajoo-silver-biberon-yorumlari

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.