Ot Kıyma Sürecine Hız Kazandırın!

10.04.2021
94
Ot Kıyma Sürecine Hız Kazandırın!

Ot kıyma makinesi sayesinde hayvansal üretim yapan alanlarda yem temin aşamasının ya da tarımsal üretim yapan firmalarda mahsulün işlenme adımlarının çok daha hızlı bir hale gelmesi için harika bir fırsat sunulmaktadır. Ot kıyma sürecine dair herhangi bir sorun meydana gelmemesi için teknik donanım defalarca kontrol edilir ve ürün bu şekilde satışa sunulur. Satın alınan ürün 24 ay boyunca firma garantisi altındadır. Üründe bir teknik problem meydana geldiği zaman 24 ay boyunca herhangi bir ücret ödemeden, tüm tamir adımlarının firma tarafından karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Sap Kıyma Makinesi Teknik Detayları Nelerdir?

Sap kıyma makinesi kapsamında geçerli olan teknik detaylardan bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Kuru biçimde olan sapların hem kıyılması hem de ayıklanması konusunda eşsiz bir teknik destek sunmaktadır.
  • Hem toz saman üretiminde hem de kaba saman üretiminde kullanılabilmektedir. 2 devirli olması genel verimliliği artıracak olan kıstaslardandır.
  • Dakika başına devir sayısı ise 2800 olarak belirlenmiştir. Kısa sürede yüksek performans elde etmek isteyen kişilere özel olarak tasarlanmıştır. Cihaz kapsamında 3 adet dönerli bıçak yer almaktadır. Bu bıçakların yedek parça temin aşamasında da firmanız size yardımcı olacaktır. Satın alınan ürünlerin yedek parça temin adımları 10 sene boyunca firmanın sorumluluğundadır.

Elektrikli saman makinesi sayesinde tarımsal üretime profesyonel bir boyut kazandırma imkanını da elde edeceksiniz. Sunulan bu hızlı sistem sayesinde tarımsal üretimde insani iş gücüne olan ihtiyaç büyük oranda düşeceği için hem maliyetten hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Pratik Ödeme Adımları

Tarimmakinasi.com aracılığı ile pratik ödeme adımlarını tamamlarken hem kart ile ödeme hem de nakit ödeme aşamasının tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle kapıda ödeme seçeneği sıklıkla tercih edilmektedir.

Satın Alım Sürecine Dair Bilgilendirme

Tarım Makinası güvencesi ile satın alım sürecini tamamlarken size teslimata dair gerekli olan tüm bilgilendirmeler iletişim numaranız üzerinden iletilecektir. İletişim numaraları üzerinden satın alım ve diğer tüm detaylara dair bilgilendirmeler iletilir. Hem kullanım hem de kurulum sürecinde de firmanız her daim yanınızda olacak!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.