Park Yatak İçin Dönence Önerileri

29.06.2020
700
Park Yatak İçin Dönence Önerileri

Park Yatak Dönence Tavsiyeleri ve önerileri arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Park yataklar, ebeveynler tarafından en çok tercih edilen bebek yatağıdır. Kolay katlanabilir ve taşınabilir olması park yatakları diğer yataklara göre ön plana çıkarıyor. Bebeğiniz uyurken veya uyumaya hazırlanırken bebek dönenceleri, güven ve huzur verir. Park Yatak Dönence Tavsiyeleri yapacağımız bu yazımızda, dönence modellerini de inceleyeceğiz.

Park Yatak Dönencesi alırken dikkat etmeniz gereken bir unsur, dönencenin fonksiyonlarıdır. Çok fonksiyonlu bebek dönenceleri, bebeğiniz için çeşitliliği arttıracaktır. Park Yatak Dönence Tavsiyeleri nelerdir? sorusunu gelin yanıtlayalım.

Bebek Dönence Tavsiyeleri

Bebeğinizin uykuda ve yattığı yerde güvenli ve huzurlu hissetmesi için Park Yatak Dönence Tavsiyeleri aşağıdaki gibidir.

  • Chicco Büyülü Yıldızlar Dönence

Park Yatak Dönence Tavsiyeleri listemizin ilk sırasında sırasında Chicco Büyülü Yıldızlar Dönence bulunuyor. Uzaktan kumandalı olan bu dönence, hem beşikte dönence olarak, hem de tavanda projektör olarak kullanılabiliyor. Aynı zamanda ses sensörü sayesinde bebeğinizin ağladığı anca dönence ve projektör aktif oluyor. Uzun süreli kullanım için uygundur. Pembe ve Mavi rengi bulunmaktadır.

Fiyatı: 499 TL

Chicco Büyülü Yıldızlar Dönence

  • Prego Moon Light Mobile Dönence

Park Yatak Dönence Tavsiyeleri listemizin ikinci sırasında sırasında Prego Moon Light Mobile Dönence bulunuyor. Bebeğinizi sakinleştirecek ve mutlu edecek 28 farklı müzik ve ninni çalmaktadır. Park yataklar ve mobilya beşikler için kullanılabilir. 7 farklı ses kademesi bulunmaktadır.

Fiyatı: 175 TL

Prego Moon Light Mobile Dönence

  • Fisher Price Eğlen ve Öğren Köpekcik Dönence

Park Yatak Dönence Tavsiyeleri listemizin üçüncü sırasında sırasında Fisher Price Eğlen ve Öğren Köpekcik Dönence bulunuyor. Markanın en sevilen 3 karakterini dönencesinde buluşturan Fisher Price Eğlen ve Öğren Köpekcik Dönence, Türkçe konuşabiliyor. 15 den fazla ninni ve müzik çalabilen bu dönence, aynı zamanda projektör olarak da kullanılabiliyor.

Fiyatı: 279 TL

Fisher Price Eğlen ve Öğren Köpekcik Dönence

  • Bondigo Başucumdaki Orman Arkadaşlarım

Park Yatak Dönence Tavsiyeleri listemizin dördüncü sırasında sırasında Bondigo Başumdaki Orman Arkadaşlarım bulunuyor. Bondigo Başucumdaki Orman Arkadaşlarım, 4 farklı oyuncak ile birlikte gelmektedir. Bebeğinizin duyu gelişimini destekler. Aynı zamanda dönence üzerindeki oyuncaklar farklı renklerdedir ve dönebildiği için hem göz takibini hem de görme becerisini geliştirir.

Fiyatı: 129 TL

Bondigo Başucumdaki Orman Arkadaşlarım

  • Babyhope 777-3A Huanger Dönence

Park Yatak Dönence Tavsiyeleri listemizin beşinci sırasında sırasında Baby hope huanger dönence bulunuyor. Babyhope park yatak dönencesi, bebeğinizin duyu gelişimini destekler. Park yataklar ve mobilya beşikler için uygundur.

Fiyatı: 90 TL

Babyhope 777-3A Huanger Dönence

  • Babycim Melodili Ayıcık Projektör

Park Yatak Dönence Tavsiyeleri listemizin altıncı sırasında sırasında Babycim Melodili Ayıcık Projektör bulunuyor. 360 derece dönebilen Babycim Melodili Ayıcık Projektör, bebeğinizin işitsel ve görsel duyularını geliştirir. CE sertifikasına sahiptir. 10 dan fazla ninni bulunmaktadır. Bebeğinize güven ve huzur veren melodileri vardır.

Fiyatı: 90 TL

Babycim Melodili Ayıcık Projektör

  • Vtech Sevimli Uyku Arkadaşım Işıklı

Park Yatak Dönence Tavsiyeleri listemizin son sırasında sırasında Vtech Sevimli Uyku Arkadaşım Işıklı Dönence bulunuyor. Parlaklık ve ses ayarı bulunan bu dönencede aynı zamanda projektör özelliği de vardır. Tavana renkli görseller yansıtabiliyor.

Fiyatı: 300 TL

Vtech Sevimli Uyku Arkadaşım Işıklı Dönence

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.