Sleepy Doğal Organik Temizlik Havlusu İçeriği

13.07.2020
89
Sleepy Doğal Organik Temizlik Havlusu İçeriği

Sleepy Doğal Organik Pamuklu Temizlik Havlusu İçeriği ve kullananlar ne diyor? sorularına yanıt vereceğiz. %100 doğal ve pamuklu olmasıyla yeni doğan bebekler için de kullanılabilir. Sleepy Doğal Organik Pamuklu Temizlik Havlusu, el, vücut ve yüz temizliği için kullanılmaktadır. Helal sertifikasına sahiptir.  Sleepy Doğal Organik Pamuklu Temizlik Havlusu limon kokuludur.

Sleepy Doğal Organik Temizlik Havlusu İçeriği

Sleepy Doğal Organik Temizlik Havlusu İçeriği

İçeriği

  • Sirke: Doğal olarak antiseptik ve antibakteriyel sirke kullanılmıştır.
  • Kekik: Organik kekik kullanılmıştır. Mikrop öldürücü özelliği ile tanınan kekik, Sleepy Doğal Organik Pamuklu Temizlik Havlusu içerisinde bulunmaktadır.
  • Limon: Yine antiseptik özelliği ile tanınan ve aynı zamanda C vitamini kaynağı olarak bilinen limon, yağ olarak bulunmaktadır.
  • Okaliptus: Özellikle yenidoğan ıslak mendillerin içerisinde bulunan okaliptus, Sleepy Doğal Organik Pamuklu Temizlik Havlusu içerisinde de bulunmaktadır. Antibakteriyel özelliğinin yanı sıra solunum iyileştirmesi ile bilinmektedir. Antiviral ve antifungal özelliği bulunan okaliptus yağı kullanılmıştır.

Kullananlar

Sleepy Doğal Organik Pamuklu Temizlik Havlusu kullananlar, ürünün iyi bir temizleyici ve yumuşak olduğunu söylemekteler. Fiyatının diğer ıslak mendillere göre biraz pahalı olduğu da söylenmektedir.

Yeni bir ürün olmasına rağmen bir çok ebeveynin temizlik havlusu tercihleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. Sleepy Doğal Organik Temizlik Havlusu İçeriği yukarıda yazdığımız gibi kekik, limon, okaliptus ve sirkeden oluşmaktadır. Bebeğinin sağlığını düşünen ebeveynler, doğal ürünler tercih etmelidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.