Tommee Tippee Yorum Ve İncelemesi

20.11.2020
1.996
Tommee Tippee Yorum Ve İncelemesi

Bebek mağazalarında ve pazaryeri olarak tabir edilen n11, hepsiburada ve gittigidiyor gibi internet üzerinden alışveriş yaptığımız platformlarda son dönemde karşımıza sık sık çıkan Tommee Tippee markasını inceleyeceğiz. Tommee Tippee ürünleri ve incelemesi yapacağımız bu konumuza ilk önce Tommee Tippee nerede üretiliyor? sorusuna yanıt verelim.

Nerede üretiliyor?

Tommee Tippee markası, yaklaşık 60 yıl önce Birleşik Krallık yani İngiltere’de ortaya çıktı. 60 yıl boyunca kendisini daima geliştiren bir marka olan Tommee Tippee markası, ürünlerini ülkemizde yakın zamanda piyasaya çıkardı.

Ürünleri

Tommee Tippe emzik, biberon, suluk, alıştırma bardağı, kaşık, çatal ve daha onlarca beslenme gereçleri olarak tabir edilen ürünleri üretiyor.

Emzik:

Tommee Tippee emziklerin uç yapısı, bebeğinize tıpkı annesini emiyor hissiyatı vermektedir. Ekstra yumuşak ve yüksek teknolojide üretilen Tommee Tippee emzik, bebeğinizi rahatlatır ve onu sakinleştirir. Üstün konfor sağlayan Tommee Tippee Emzikleri, ülkemizde Philips Avent emzik ve biberonları ile aynı kalitedir. Tommee Tippee Emzik Yorumları aşağıdadır.

Biberon:

Tommee Tippee Biberon yorumları da burada! Kolik bebekler için özel olarak üretilen Tommee Tippee Anti-kolik biberon, bebeğinizde gaz yapmaz. Kendi ülkesinde çok popüler olan bu marka, markalar arası bir yarışmada ödül de almıştır. Hassas valf ve yumuşaklığı sayesinde bebeğinize tıpkı annesini emiyor hissiyatını üst seviyede yaşatmaktadır. Doğumdan itibaren kullanılabilen Tommee Tippee biberonlar, 150,260 ve 340 ML. olmak üzere 3 farklı boyuttadır. Tommee Tippee biberon kullananlar ne dedi?

tommee tippee biberon yorumları

Suluk:

Bebeğinizin ilk yudumlarını güvenli ve sağlıklı olarak alması için, Tommee Tippee suluk ve Tommee Tippee alıştırma bardağı kullanabilirsiniz. BPA içermeyen bu ürünler, bebeğinizin sağlığını korur ve en rahat şekilde onun beslenmesini sağlar.

Yorumları

Tommee Tippee yorumları, bu markayı daha önce kullanmamış ebeveynler tarafından merak edilmektedir. Zira  Tommee Tippee markasına ait ürünleri satan bir kişi olarak oldukça başarılı bir marka diyebilirim. Biberonlarının Anti-kolik yani gaz önleyici olması ve annenin emzirme hissiyatına oldukça yakın olan biberon başlıkları olması büyük bir avantaj.denebilir. Çünkü kolik bebekler için ekstra olarak Anti-kolik biberonlar almanız gerekmektedir. Fakat Tommee Tippee markası, bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Yine Tommee Tippee emzikleri için de aynı şeyi söylemek mümkün. Soft yani yumuşak bir yapıya sahip olan emzik uçları oldukça kaliteli ve kendi ülkesinde yapılan bir araştırma da 100 bebekten 68’i bu emziği direkt olarak emiyor. Bu %68’lik oran ülkemizde satılan diğer markalara nazaran oldukça yüksek bir rakam.

Tommee Tippee Suluk yorumları ise şöyle: Ürün plastiği ve kalitesi oldukça iyi. Ekstra olarak %100 olarak BPA içermemesi de büyük bir avantaj. Tommee Tippee suluk başlığı ve Tommee Tippee yedek parçaları kendi tedarikçileri tarafından kolayca temin edilebiliyor. Tommee Tippee biberon başlığı ve diğer yedek parçaları internet üzerinden hızlı ve kolayca satın alınabiliyor. Bu durum da ebeveynlere ekstra olarak avantaj sağlıyor. Tommee Tippee ürünlerinde teknik servis yani Tommee Tippee garantisi bazı ürünlerde bulunuyor.

Tommee Tippe garanti ve teknik servis telefon numarası

Tommee Tippe Türkiye Teknik Servisi

Tel: +90 212 876 34 00 – Faks: +90 212 876 50 51

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.